Vítejte na registračním webu konference Kam kráčí telekomunikační sítě 2015, všem hostům děkujeme za účast, všem partnerům za podporu! Fotografie z akce naleznete na webu Internet pro všechny v sekci Fotogalerie, prezentace a videa přímo v programu.

V tuto chvíli je registrováno 456 účastníků, 0 míst zbývá.

Program konference

08:00 – 08:45
Registrace
08:45 – 09:00
Zahájení konference (Miloslav Sova)

Internet pro všechny

Záznam

09:00 – 09:25
CZ.NIC - Projekt TURRIS (Ondřej Filip)

Záznam

09:25 – 09:55
ALCOMA - Vývoj modulačních metod u radioreleových spojů v pásmu 80 GHz (Ing. Vojtěch Klusáček Ph.D.)

Záznam

Příloha prezentace

09:55 – 10:20
ČTÚ - O ochraně spotřebitele, síťové neutralitě a aktuálních otázkách (Jiří Peterka)

Záznam

Příloha prezentace

10:20 – 10:40
NIX.CZ - Neutralita propojování sítí (Martin Semrád)

Záznam

10:40 – 10:55
Přestávka na kávu a malé občerstvení
10:55 – 11:15
CESNET - Záznam a uchovávání provozních a lokalizačních údajů - novinky, dotace ze strany státu, statistiky (Jan Kolouch)

Záznam

Příloha prezentace

11:15 – 11:40
Co bych dělal, kdybych se stal Ministrem informatiky? (Patrick Zandl)

Záznam

Příloha prezentace

11:40 – 12:10
ISP Alliance - Představení práce pracovní skupiny Lobby - veřejná podpora NGA sítí, geografický sběr dat, Registr pasivní infrastruktury, otevřená diskuse (Jakub Rejzek)

Záznam

Příloha prezentace

12:10 – 12:30
Create value from your Public WiFi Hotspots with Ready Radius Management Software - How to use? Marketing strategies, Security for EU Compliance and Billing Management (Gerry McCoy)

Záznam

Příloha prezentace

12:30 – 12:45
SITEL (Ing. Pavel Černý)

Záznam

Příloha prezentace

12:45 – 13:15
Oběd - skupina 1, SITEL - Praktická ukázka zafukování mikrotubiček a mikrokabelů - skupina 2 (Ing. Jaroslav Stolovský)

Záznam

13:15 – 13:50
Oběd - skupina 2, SITEL - Praktická ukázka zafukování mikrotrubiček a mikrokabelů - skupina 1 (Ing. Jaroslav Stolovský)
13:50 – 14:15
ALEF-NULA - ME46XX Technologie GPON (Vladimír Bureš)

Záznam

Příloha prezentace

14:15 – 14:40
TTC - nové nezávislé datacenrum (Jaroslav Beneš)

Záznam

Příloha prezentace

14:40 – 15:05
ČD - Telematika - Účinná obrana proti DDos útokům (Ing. Jiří Štembera)

Záznam

Příloha prezentace

15:05 – 15:30
CETIN - Regulace síťové neutrality, služby pro ISP - velkoobchodní podmínky (Michal Frankl)

Záznam

Příloha prezentace

15:30 – 15:55
F5 - Inteligentní shaping provozu& Ochrana proti útokům z internetu (Filip Kolář)

Záznam

Příloha prezentace

15:55 – 16:15
JON.CZ - Optické a metalické zákaznické gatewaye (Jan Jirka)

Záznam

16:15 – 16:40
České Radiokomunikace - Jak dělat věci jinak než jiní operátoři (Martin Novák)

Záznam

16:40 – 16:55
Přestávka na kávu a malé občerstvení
16:55 – 17:10
Evropská směrnice 61/2014, RPI (Mgr. Luděk Šrubař)

Záznam

Příloha prezentace

17:10 – 17:35
MICOS - Riser instalace v FTTH (Ing. Oldřich Titz)

Záznam

Příloha prezentace

17:35 – 18:00
RLC - OLT do panelových domů - rozbor výhodnosti instalace malých optických PON sítí do bytových domů a malých lokalit (Radek Prusák)

Záznam

Příloha prezentace

18:00 – 18:25
PROFIcomms - Efektivní budování a využití optických tras z úhlů pohledu telco operátora a ISP společnosti (Roman Onderka)

Záznam

Příloha prezentace

18:25 – 18:50
Vyvlastňování, věcná břemena a další právnické otázky související s výstavbou NGA sítí (Mgr. Jan Zahradníček)

Záznam

Příloha prezentace

18:50 – 19:15
Novinky ve sledovanitv.cz (Radim Beňovský)

Záznam

Příloha prezentace

19:15 – 19:30
Losování tomboly (Miloslav Sova)

Záznam

20:00 – 23:59
Večerní program - večeře formou bufetu, tombola, doprovodný program v zahradě - vstup pouze v případě účastnického poplatku Super

Záznam

Partneři